Evoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011)

kliknutím zvětšíte
Evoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011) PEXI
Evoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011) PEXIEvoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011) PEXIEvoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011) PEXIEvoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011) PEXI
ks
Kód:T:29100001
Výrobce:PEXI
Cena s DPH : 669 Kč
DPH:21 %
Ušetříte:58 Kč
Původní cena s DPH:727 Kč
Dostupnost:skladem
EAN: 8594172790019
EAN: 8594172790019

Evoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011)

Popis produktu

PEXI EVOLUCE KARETNÍ HRA

EVOLUCE je skvělá společenská karetní hra o původu živočišných druhů na zemi. naučná a Zábavná hra plná napětí, prostě k SEŽRÁNÍ!Naše planeta je osídlena různými druhy živočichů, každý má jiné schopnosti a jiný vzhled. Rozdílné je i prostředí, ve kterém žijí,  a způsob, jakým přežívají. Tyto vlastnosti jsou dány tím, jak se který druh vyvíjel, odborně se tomu říká evoluční teorie. Nyní je to jen na tobě. Máš možnost tuto prastarou teorii uchopit do svých rukou a stvořit zcela novou formu světa divokých zvířat!Buď u zrodu obrovského vodního monstra nebo nejrychlejší šelmy na Zemi. V nové společenské hře Evoluce staneš proti jednomu až třem soupeřům a tvým cílem bude vyšlechtit takového predátora, který bude odolnější a silnější než zvířecí bojovníci tvých soupeřů, a proto bude jediný, který přežije ostré okolní podmínky. V této hře vyhraje jen jeden! Můžeš jím být ty, jde o to se umět přizpůsobit a pečlivě zvážit rozdělení potravy v době nedostatku. Pokud se ti to nepodaří – tvůj druh vyhyne!

  • Vše začíná v momentě, kdy do rukou dostáváš první kartu, která symbolizuje tvého prvního živočicha. Záleží na tobě, jaké rysy, schopnosti a dovednosti mu určíš.Můžeš se rozhodnout, že to bude sice malý, ale mrštný obojživelník podobný ještěrce, který v ohrožení ztrácí ocas, což mu umožňuje uniknout a staví jej to do výhody oproti jiným živočichům. Jindy může být výhodnější vsadit na obrovskou masožravou příšeru, která na své kořisti útočí silnými a ostrými tesáky. Každý živočišný druh má své slabé, ale i silné stránky a je jen na tobě, na kolik odhadneš soupeřovy trumfy a zda vsadíš na takové zvířecí schopnosti, které v drsném evolučním boji zvítězí.Vaším úkolem je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj užitečné schopnosti, vhodné pro přežití v různých prostředích a zároveň bojovat o potravu.Záleží na prostředí, jestli se stanete hbitým predátorem nebo velkým plovoucím monstrem.Schopnost komunikace mezi druhy zvyšuje šance na přežití celé kolonie tvorů.Čím více živočichů stvoříte, tím větší šanci máte na vítězství.Jste na samém začátku vývoje, záleží jen na vás, zda a jak přežijete.Počet hráčů: 2–4.Vhodné pro děti od 12 let.Doba hraní: 30–60 min.
  • Hra obsahuje:84 karet živočichů a vlastností25 žetonů potravy a tukových zásob2 šestiboké hrací kostkyčeský a slovenský návod ke hře

Krédem české značky Pexi je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Hračky musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE.

 

Potřebujete poradit ? Evoluce - O původu druhů společenská hra v krabici (Hra roku 2011) PEXI

Dobrý den,

děkujeme za zaslání Vašeho dotazu.

Odpověď Vám zašleme na uvedený e-mail v nejkratším možném čase.

Hračky Danny

víme, o čem děti sní.....

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam