Kvarteto Hrady a zámky společenská hra karty 32ks v papírové krabičce 7x11x1cm

kliknutím zvětšíte
Kvarteto Hrady a zámky společenská hra karty 32ks v papírové krabičce 7x11x1cm Dino
Kvarteto Hrady a zámky společenská hra karty 32ks v papírové krabičce 7x11x1cm DinoKvarteto Hrady a zámky společenská hra karty 32ks v papírové krabičce 7x11x1cm Dino
ks
Kód:T:21605787
Výrobce:Dino
Cena s DPH : 86 Kč
DPH:21 %
Ušetříte:10 Kč
Původní cena s DPH:96 Kč
Dostupnost:skladem
EAN: 8590878605787
EAN: 8590878605787

Kvarteto Hrady a zámky společenská hra karty 32ks v papírové krabičce 7x11x1cm

Popis produktu

S každým sestaveným kvartetem (čtveřice shodných karet) získají děti nejen náskok před ostatními spoluhráči, ale i znalosti ze zeměpisu a poznají slavné památky České republiky a Slovenska. Karty, které k sobě patří, jsou vždy označeny stejným symbolem, písmenem a číslem. Výborný herní zážitek čeká už menší skupinku 3 dětí, nejvíc si kvarteto ale užije parta 5 až 6 hráčů.

Zábavná karetní hra děti učí účinně využívat kombinační a komunikační schopnosti a rozvíjí také logické myšlení. Stejně jako všechny hry Dino byla i tato vyrobena v ČR.

Kvarteto se hraje se 32 kartami s tematicky zaměřenými obrázky. Karty jsou rozděleny do 8 skupin po čtyřech tak, aby k sobě obrázky ve čtveřici logicky patřily. Tyto čtveřice jsou označovány jako kvarteta. Na každé kartě jsou uvedeny názvy ostatních karet z daného kvarteta. Některá kvarteta pro děti využívají místo číslic a písmen např. tvary a barvy. Hry se musí zúčastnit minimálně 3 hráči, kterým jsou rovnoměrně rozděleny karty. Začínající vyzve jakéhokoliv jiného hráče, aby mu předal kartu, kterou určí (písmenem, číslem a názvem). Podmínkou je, že sám musí mít aspoň jednu kartu z kvarteta, ke kterému přísluší požadovaná. Pokud vyzvaný hráč danou kartu vlastní, musí ji předat tazateli. V opačném případě vyzývaný oznámí, že danou kartu nevlastní. Vyzývaný hráč poté přichází na řadu a začíná se ptát na kvarteta ostatních. Pokud hráč shromáždí celé kvarteto, pokládá ho a získává bod. Vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů. Při kvartetu si děti procvičují schopnost kombinovat, komunikovat a rozvíjí také logické myšlení.

  • Rozměry balení (š v h): 6,5 x 10,5 x 1,5cm
  • Počet hráčů: 3-6
  • Materiál: karton
  • Obsah balení: 32 karet v papírové krabičce, návod

Potřebujete poradit ? Kvarteto Hrady a zámky společenská hra karty 32ks v papírové krabičce 7x11x1cm Dino

Dobrý den,

děkujeme za zaslání Vašeho dotazu.

Odpověď Vám zašleme na uvedený e-mail v nejkratším možném čase.

Hračky Danny

víme, o čem děti sní.....

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam